
PH 80 MAN
Er staat nog iets bijzonders op stapel dat betrekking heeft op de voedseldroppingen boven Nederland zo’n 80 jaar geleden.
Deze droppingen werden door Britse, Canadese, Poolse en Australische vliegers/navigators uitgevoerd onder de naam Operation Manna. In het noordelijke deel van Nederland werd dit gedaan door Amerikaanse piloten.
In samenwerking met het Museum van het Britisch Bomber Command in de UK en Manna stations in Canada, Polen, UK en Australie, willen wij PH80MAN activeren op 1 van de vele dropzones in het westen van Nederland. Daarnaast doen er stations in Amerika aan dit evenement mee in het kader van de gelijktijdige herdenking van de voedseldroppingen door de US in Operation Chowhound. Zie manna80.radio voor de collectieve website.
Meer is te lezen op de QRZ.com .
